Spis treści

Założenia ogólne

To głównie z myślą o krajowych przedsiębiorcach i usługodawcach, ze szczególną troską i indywidualnym podejściem do początkujących, proponujemy zestawy reklamowe oparte na animacjach, obrazach stałych, a także przystępnej treści w formie tekstu.


Rosnące znużenie odbiorców tradycyjną formą reklamy natrętnej, proponowanej w czołowych portalach polskich, skłoniło nas do przedstawienia rozwiązań precyzyjniej docierających do odbiorców. Reklama proponowana przez nas jest w nie irytującej, przyjaznej - czytelnej dla wszystkich formie, a nawiązując do prezentowanej wiedzy dodatkowo waloryzuje ją i przybliża czytelnikowi, będąc jej odniesieniem w realnym świecie.

Dla zainteresowanych dostępne są też wyskakujące okienka, z pełną dezaprobatą Redakcji...


Przemówienie inauguracyjne

Założyciel NunchakuArt.pl

Andrzej Obodziński do

Rady Głównej

 World Nunchaku Association© Copyright by NunchakuArt.pl

W szkole, w rodzinie, w pracy czy na ulicy, na co dzień się widujemy i nigdy nie podejrzewamy jak bardzo siebie potrzebujemy. Uśmiechem, pomocną dłonią, czy otwierając drzwi ułatwimy i umilimy innym życie, a oddając naszą krew pozwolimy innym je kontynuować.


Ogromna rzecz, a jednak tak zwyczajna. Oddajmy innym to, co mamy najdroższe, naszą krew, by pomóc ratować ich życie – radości, troski ale też zwycięstwa. Tak by znów móc im skinąć głową w powitaniu na schodach, czy gdy rano choć w pośpiechu ale przytrzymają nam drzwi. A może zainteresują się naszą pasją i przestaną traktować nas z góry.


Nieciekawym, niskim jest brać, nużące jest czekać by dostać - a dać każdy może choćby nawet uśmiech, a jak dopiero cieszy dostawanie tych, co naprawdę dają! To ogromne szczęście móc coś komuś dać. To znaczy, że coś się ma. Oddać swój czas, oddać swoją krew tak by służyła innym, może …też do służenia innym. Oddajmy naszą krew by mogła posłużyć, by służyć naszej Ojczyźnie Polsce.

Gdzie oddasz krew