Nie od dziś wiadomo, że czym bardziej wymagający koncentracji i zaangażowania rodzaj pracy tym bardziej w miarę morderczo upływającego czasu pracownicy tracą efektywność, a zyskują powody do protestu. Aby temu skutecznie zapobiec w CHRL zaprzestano egzekucji, a wprowadzono kwadrans rekreacyjny co 3 godziny pracy czyli łącznie godzina rekreacji dziennie ;)

NunchakuArt to łatwo dostępna aktywność fizyczna właściwie wkomponowana w bardzo dobrze zorganizowany, codzienny rytm pracy,  która pozwala skutecznie zmotywować pracowników i odzyskać zwiększoną sprawność umysłową i fizyczną. Tylko szkolenie profesjonalnego trenera - coach business managerI coach
business manager in my country by the values of martial arts. The nunchaku I use to literally make contact with employees. Always a great result and fun workshop with managers and employees.

IBA International BudoRyu Academy
produkt
nunchaku okazuje się idealnym rozwiązaniem dla  grupy aby z nową chęcią i świeżością umysłu, właściwie wykonywała swoje zadania w pracy. 


Nie wymagająca specjalnych nakładów czy długotrwałego przygotowania aktywność fizyczna z nunczako to proste i skuteczne rozwiązanie nie tylko do zwiększenia w jej następstwie wydajności, ale także zwiększająca zadowolenie  i dobre samopoczucie, a także sprawność fizyczną pracowników. To proste rozwiązanie okazuje się być także możliwością rywalizacji sportowej dynamicznie angażującej wszystkie działy firmy. 

To wymarzony sposób na zdrowy relaks ale także na skuteczną integrację.  Prosty Sport łączący szybkość, sprawność i zwinność, jest zdrową  i bezpieczną formą ruchu. Gwarantuje zdrową rozrywkę bez potrzeby przygotowania hali, boiska czy skomplikowanego sprzętu, wystarczy jedynie profesjonalne podejście trenera nunchaku i lekkie bezpieczne piankowe nunchaku opracowane przez WNA.

coach business managerI coach
business manager in my country by the values of martial arts. The nunchaku I use to literally make contact with employees. Always a great result and fun workshop with managers and employees.

IBA International BudoRyu Academy
produkt

is a new way to train nunchaku

Przemówienie inauguracyjne

Założyciel NunchakuArt.pl

Andrzej Obodziński do

Rady Głównej

 World Nunchaku Association© Copyright by NunchakuArt.pl

W szkole, w rodzinie, w pracy czy na ulicy, na co dzień się widujemy i nigdy nie podejrzewamy jak bardzo siebie potrzebujemy. Uśmiechem, pomocną dłonią, czy otwierając drzwi ułatwimy i umilimy innym życie, a oddając naszą krew pozwolimy innym je kontynuować.


Ogromna rzecz, a jednak tak zwyczajna. Oddajmy innym to, co mamy najdroższe, naszą krew, by pomóc ratować ich życie – radości, troski ale też zwycięstwa. Tak by znów móc im skinąć głową w powitaniu na schodach, czy gdy rano choć w pośpiechu ale przytrzymają nam drzwi. A może zainteresują się naszą pasją i przestaną traktować nas z góry.


Nieciekawym, niskim jest brać, nużące jest czekać by dostać - a dać każdy może choćby nawet uśmiech, a jak dopiero cieszy dostawanie tych, co naprawdę dają! To ogromne szczęście móc coś komuś dać. To znaczy, że coś się ma. Oddać swój czas, oddać swoją krew tak by służyła innym, może …też do służenia innym. Oddajmy naszą krew by mogła posłużyć, by służyć naszej Ojczyźnie Polsce.

Gdzie oddasz krew