Jesteśmy zespołem ludzi młodych i młodych duchem, tu ukłon w stronę Redaktora Naczelnego, który właśnie uśmiecha się mimo swego srogiego spojrzenia…, które dobrotliwie acz stanowczo temperuje czasem polot naszych młodych serc.


Jednoczy nas miłość do Ojczyzny i wspólne dążenie do służenia Jej słowem i czynem.

Staramy się by treści, informacje jak i sposób ich przedstawiania były najwyższej jakości, tak aby służyły zarówno młodym jak i tym starszym czytelnikom ucząc, bawiąc i przybliżając nowy wartościowy sport i zdrowy sposób na życie w harmonii z Rodziną. Prawdziwą przyjemnością jest dla nas pokazanie naszej polskiej rzeczywistości od strony osiągnięć i dokonań, których nam Polakom nie brakuje i nigdy nie brakowało, nawet w ciężkich dla nas i Naszej Ojczyzny chwilach. 

W tym kontekście staramy się propagować wartościowy sport, który ma już długą i bogatą tradycję tak w Europie jak i na całym Świecie, a w Naszej Ojczyźnie traktowany jest z dystansem i bezpodstawnymi uprzedzeniami. Nasz zespół to "Dumni z Ojczyzny" dążący do propagowania nowego sportu aby także i w tej dziedzinie Polska i Polacy zapisali historię Świata złotymi zgłoskami sukcesu i chwały.

Andrzej Obodziński

Zespół Redakcji NunchakuArt.pl

Przemówienie inauguracyjne

Założyciel NunchakuArt.pl

Andrzej Obodziński do

Rady Głównej

 World Nunchaku Association© Copyright by NunchakuArt.pl

W szkole, w rodzinie, w pracy czy na ulicy, na co dzień się widujemy i nigdy nie podejrzewamy jak bardzo siebie potrzebujemy. Uśmiechem, pomocną dłonią, czy otwierając drzwi ułatwimy i umilimy innym życie, a oddając naszą krew pozwolimy innym je kontynuować.


Ogromna rzecz, a jednak tak zwyczajna. Oddajmy innym to, co mamy najdroższe, naszą krew, by pomóc ratować ich życie – radości, troski ale też zwycięstwa. Tak by znów móc im skinąć głową w powitaniu na schodach, czy gdy rano choć w pośpiechu ale przytrzymają nam drzwi. A może zainteresują się naszą pasją i przestaną traktować nas z góry.


Nieciekawym, niskim jest brać, nużące jest czekać by dostać - a dać każdy może choćby nawet uśmiech, a jak dopiero cieszy dostawanie tych, co naprawdę dają! To ogromne szczęście móc coś komuś dać. To znaczy, że coś się ma. Oddać swój czas, oddać swoją krew tak by służyła innym, może …też do służenia innym. Oddajmy naszą krew by mogła posłużyć, by służyć naszej Ojczyźnie Polsce.

Gdzie oddasz krew