Ad #1267
Opublikowano 07-31-2019
Zobacz wszystkie ogłoszenia from wodzu
Tuk tuki to bardzo tradycyjny i wygodny sposób podróżowania po Wietnamie… Tym bardziej, że często trafia się bardzo miłe i ciekawe towarzystwo. To wspaniały sposób na poszukiwanie nowego miejsca na bajeczny trening NunchakuArt pod warunkiem jednak, że publiczność nie będzie zbyt głodna wrażeń i zbyt "szczerzzzzę" uśmiechnięta.

Opis

Dobra publiczność to dla prawdziwego artysty najważniejsze… Nawet jeżeli jest to kulminacyjny występ jego kariery

Comments   

0 # Wietnam to fajne miejsceGuest 2019-09-06 17:22
Byliśmy na wycieczce w Wietnamie to naprawdę super przygoda. Jeszcze nie jest tak zajeżdżony przez turystów jak inne miejsca na przykład Tajlandia.
Reply | Reply with quote | Quote
+1 # Ciekawy kierunek na wyjazd z rodzinąGuest 2019-09-06 17:41
Ja też byłam ale trochę za krótko aby wszystko zobaczyć co chciałam. Ludzie mili i skromni.
Reply | Reply with quote | Quote
0 # Witek zwiedza samGuest 2019-09-06 17:46
W Sajgonie to przez ulicę nie przejdziesz bo ciągle jadą :sad: . Najgorzej to gdy masz zielone :-? bo myślisz że wreszcie możesz a tu trąbią
Reply | Reply with quote | Quote

Dodaj komentarz

To mnie kręci

Zadziwiaj sprawnością
NA ŚWIECIE / ►SKLEPY

Tuk tuki to bardzo tradycyjny i wygodny sposób podróżowania po Wietnamie… Tym bardziej, że często tr[...]

O czym wiedzieć nie warto, a czytać nie wolno!

Przemówienie inauguracyjne

Założyciel NunchakuArt.pl

Andrzej Obodziński do

Rady Głównej

 World Nunchaku Association© Copyright by NunchakuArt.pl

W szkole, w rodzinie, w pracy czy na ulicy, na co dzień się widujemy i nigdy nie podejrzewamy jak bardzo siebie potrzebujemy. Uśmiechem, pomocną dłonią, czy otwierając drzwi ułatwimy i umilimy innym życie, a oddając naszą krew pozwolimy innym je kontynuować.


Ogromna rzecz, a jednak tak zwyczajna. Oddajmy innym to, co mamy najdroższe, naszą krew, by pomóc ratować ich życie – radości, troski ale też zwycięstwa. Tak by znów móc im skinąć głową w powitaniu na schodach, czy gdy rano choć w pośpiechu ale przytrzymają nam drzwi. A może zainteresują się naszą pasją i przestaną traktować nas z góry.


Nieciekawym, niskim jest brać, nużące jest czekać by dostać - a dać każdy może choćby nawet uśmiech, a jak dopiero cieszy dostawanie tych, co naprawdę dają! To ogromne szczęście móc coś komuś dać. To znaczy, że coś się ma. Oddać swój czas, oddać swoją krew tak by służyła innym, może …też do służenia innym. Oddajmy naszą krew by mogła posłużyć, by służyć naszej Ojczyźnie Polsce.

Gdzie oddasz krew