Ad #1254
Opublikowano 12-11-2016
Zobacz wszystkie ogłoszenia from Robert
Nunchaku to łatwo dostępna aktywność fizyczna właściwie wkomponowana w bardzo dobrze zorganizowany, codzienny rytm pracy, która pozwala skutecznie zmotywować pracowników i odzyskać zwiększoną sprawność umysłową i fizyczną. Tylko szkolenie profesjonalnego trenera - coach business manager nunchaku okazuje się być idealnym rozwiązaniem dla grupy aby po rekreacji z nunchaku z nową chęcią i świeżością umysłu właściwie wykonywała swoje zadania w pracy.
artykuł / link: Więcej na temat...

Opis

De Nunchaku leraren van Budo Ryu: Patrick Donga, Ricardo Mols, Roland Griek en Mario Lambriex. https://www.facebook.com/hashtag/budoryu?epa=HASHTAG

Dodaj komentarz

To mnie kręci

Trenuj ciało i umysł
WNA / World Nunchaku Association

Nunchaku to łatwo dostępna aktywność fizyczna właściwie wkomponowana w bardzo dobrze zorganizowany, [...]

O czym wiedzieć nie warto, a czytać nie wolno!

Przemówienie inauguracyjne

Założyciel NunchakuArt.pl

Andrzej Obodziński do

Rady Głównej

 World Nunchaku Association© Copyright by NunchakuArt.pl

W szkole, w rodzinie, w pracy czy na ulicy, na co dzień się widujemy i nigdy nie podejrzewamy jak bardzo siebie potrzebujemy. Uśmiechem, pomocną dłonią, czy otwierając drzwi ułatwimy i umilimy innym życie, a oddając naszą krew pozwolimy innym je kontynuować.


Ogromna rzecz, a jednak tak zwyczajna. Oddajmy innym to, co mamy najdroższe, naszą krew, by pomóc ratować ich życie – radości, troski ale też zwycięstwa. Tak by znów móc im skinąć głową w powitaniu na schodach, czy gdy rano choć w pośpiechu ale przytrzymają nam drzwi. A może zainteresują się naszą pasją i przestaną traktować nas z góry.


Nieciekawym, niskim jest brać, nużące jest czekać by dostać - a dać każdy może choćby nawet uśmiech, a jak dopiero cieszy dostawanie tych, co naprawdę dają! To ogromne szczęście móc coś komuś dać. To znaczy, że coś się ma. Oddać swój czas, oddać swoją krew tak by służyła innym, może …też do służenia innym. Oddajmy naszą krew by mogła posłużyć, by służyć naszej Ojczyźnie Polsce.

Gdzie oddasz krew