Ad #1266
Opublikowano 07-31-2019
Zobacz wszystkie ogłoszenia from wodzu
Lizbona to stolica i zarazem największe miasto w Portugalii. To stąd wyruszały największe wyprawy, które przyczyniły się do rozwoju Królestwa w Portugalii ale także wzbogacenia jego kultury. To tu przypływały statki z bogactwami z całego świata ale także nowymi towarami i ciekawymi opowieściami z dalekich stron. Trenuj tu właśnie NunchakuArt pokazując jak można aktywnie wypoczywać i zabłysnąć "w Kraju" po powrocie fajnym NunchakuArt demo.

Opis

Lizbona to nie tylko najbardziej wysunięta na zachód stolica kontynentalnej Europy ale także największy miejski park europejski Park Monsanto o powierzchni 11 km² gdzie powinno starczyć ci miejsca na małe demo NunchakuArt

Dodaj komentarz

To mnie kręci

Twórz odlotowe układy
ZAJRZYJ TU / turystyczne

Lizbona to stolica i zarazem największe miasto w Portugalii. To stąd wyruszały największe wyprawy, k[...]

Naucz się Nunchaku
ZAJRZYJ TU / turystyczne

Szanghaj to ogromne centrum finansowe i handlowe nie dziwi więc fakt że jego nazwa znaczy dosłownie [...]

O czym wiedzieć nie warto, a czytać nie wolno!

Przemówienie inauguracyjne

Założyciel NunchakuArt.pl

Andrzej Obodziński do

Rady Głównej

 World Nunchaku Association



© Copyright by NunchakuArt.pl

W szkole, w rodzinie, w pracy czy na ulicy, na co dzień się widujemy i nigdy nie podejrzewamy jak bardzo siebie potrzebujemy. Uśmiechem, pomocną dłonią, czy otwierając drzwi ułatwimy i umilimy innym życie, a oddając naszą krew pozwolimy innym je kontynuować.


Ogromna rzecz, a jednak tak zwyczajna. Oddajmy innym to, co mamy najdroższe, naszą krew, by pomóc ratować ich życie – radości, troski ale też zwycięstwa. Tak by znów móc im skinąć głową w powitaniu na schodach, czy gdy rano choć w pośpiechu ale przytrzymają nam drzwi. A może zainteresują się naszą pasją i przestaną traktować nas z góry.


Nieciekawym, niskim jest brać, nużące jest czekać by dostać - a dać każdy może choćby nawet uśmiech, a jak dopiero cieszy dostawanie tych, co naprawdę dają! To ogromne szczęście móc coś komuś dać. To znaczy, że coś się ma. Oddać swój czas, oddać swoją krew tak by służyła innym, może …też do służenia innym. Oddajmy naszą krew by mogła posłużyć, by służyć naszej Ojczyźnie Polsce.

Gdzie oddasz krew