Ad #1265
Opublikowano 07-31-2019
Zobacz wszystkie ogłoszenia from wodzu
Szanghaj to ogromne centrum finansowe i handlowe nie dziwi więc fakt że jego nazwa znaczy dosłownie „na morze” symbolizując otwarcie na świat i handel. To także otwarcie Chińczyków na nową wspaniałą sztukę jaką jest NunchakuArt, Shuang Jie Gun, Liang Jie Gun, Er Jie Gun, które można tutaj trenować na każdym kroku, gdyż miejsca i publiczności jak to w Chinach naprawdę nie brakuje.

Opis

Przepiękne skwery, parki to ozdoba Szanghaju gdzie i Ty możesz uczestniczyć i wzbogacić piękno tego miejsca i nagrywając demo nunchaku artystycznego

Dodaj komentarz

To mnie kręci

Twórz odlotowe układy
ZAJRZYJ TU / turystyczne

Lizbona to stolica i zarazem największe miasto w Portugalii. To stąd wyruszały największe wyprawy, k[...]

Naucz się Nunchaku
ZAJRZYJ TU / turystyczne

Szanghaj to ogromne centrum finansowe i handlowe nie dziwi więc fakt że jego nazwa znaczy dosłownie [...]

O czym wiedzieć nie warto, a czytać nie wolno!

Przemówienie inauguracyjne

Założyciel NunchakuArt.pl

Andrzej Obodziński do

Rady Głównej

 World Nunchaku Association© Copyright by NunchakuArt.pl

W szkole, w rodzinie, w pracy czy na ulicy, na co dzień się widujemy i nigdy nie podejrzewamy jak bardzo siebie potrzebujemy. Uśmiechem, pomocną dłonią, czy otwierając drzwi ułatwimy i umilimy innym życie, a oddając naszą krew pozwolimy innym je kontynuować.


Ogromna rzecz, a jednak tak zwyczajna. Oddajmy innym to, co mamy najdroższe, naszą krew, by pomóc ratować ich życie – radości, troski ale też zwycięstwa. Tak by znów móc im skinąć głową w powitaniu na schodach, czy gdy rano choć w pośpiechu ale przytrzymają nam drzwi. A może zainteresują się naszą pasją i przestaną traktować nas z góry.


Nieciekawym, niskim jest brać, nużące jest czekać by dostać - a dać każdy może choćby nawet uśmiech, a jak dopiero cieszy dostawanie tych, co naprawdę dają! To ogromne szczęście móc coś komuś dać. To znaczy, że coś się ma. Oddać swój czas, oddać swoją krew tak by służyła innym, może …też do służenia innym. Oddajmy naszą krew by mogła posłużyć, by służyć naszej Ojczyźnie Polsce.

Gdzie oddasz krew