Ad #1261
Opublikowano 07-07-2019
Zobacz wszystkie ogłoszenia from wodzu
Nie tylko w Polsce, Holandii czy Francji ale na całym Świecie nowy sport, rozrywka dostępna dla wszystkich, podbija serca i koi dusze. To nowy wymiar Nunchaku, prastarej sztuki dawnych Sensei, która daje sprawność ruchową, umysłową i jednoczy ponad granicami i ograniczeniami. Zjednoczeni pasją Nunchaku tworzymy jedną rodzinę NunchakuArt. Dołącz do nas.
Nowa siła NunchakuArt to także TY
Andrzej Obodziński

Opis

Nie odbierajmy radości, uśmiechu i sprawności tym którzy chcą rozwijać swe umiejętności NunchakuArt zakazując, zabraniając czy piętnując. Pozwólmy rozwijać sport i ruch na świeżym powietrzu którego każda nowa forma jest ratunkiem i społeczną nadzieją.

Dodaj komentarz

To mnie kręci

Trenuj ciało i umysł
NA ŚWIECIE / ►WYDARZENIA

Nie tylko w Polsce, Holandii czy Francji ale na całym Świecie nowy sport, rozrywka dostępna dla wszy[...]

Uczestnicz w zlotach
NA ŚWIECIE / ►WYDARZENIA

Aby zlot czy zawody Światowego Nunchaku wypadły należycie niezbędne jest wzorowe przygotowanie i org[...]

Pomagaj weteranom
NA ŚWIECIE / ►WYDARZENIA

Naszą powinnością jest pamięć i kontynuowanie wspaniałego dzieła Naszych Weteranów, któremu na imię [...]

O czym wiedzieć nie warto, a czytać nie wolno!

Przemówienie inauguracyjne

Założyciel NunchakuArt.pl

Andrzej Obodziński do

Rady Głównej

 World Nunchaku Association© Copyright by NunchakuArt.pl

W szkole, w rodzinie, w pracy czy na ulicy, na co dzień się widujemy i nigdy nie podejrzewamy jak bardzo siebie potrzebujemy. Uśmiechem, pomocną dłonią, czy otwierając drzwi ułatwimy i umilimy innym życie, a oddając naszą krew pozwolimy innym je kontynuować.


Ogromna rzecz, a jednak tak zwyczajna. Oddajmy innym to, co mamy najdroższe, naszą krew, by pomóc ratować ich życie – radości, troski ale też zwycięstwa. Tak by znów móc im skinąć głową w powitaniu na schodach, czy gdy rano choć w pośpiechu ale przytrzymają nam drzwi. A może zainteresują się naszą pasją i przestaną traktować nas z góry.


Nieciekawym, niskim jest brać, nużące jest czekać by dostać - a dać każdy może choćby nawet uśmiech, a jak dopiero cieszy dostawanie tych, co naprawdę dają! To ogromne szczęście móc coś komuś dać. To znaczy, że coś się ma. Oddać swój czas, oddać swoją krew tak by służyła innym, może …też do służenia innym. Oddajmy naszą krew by mogła posłużyć, by służyć naszej Ojczyźnie Polsce.

Gdzie oddasz krew